Головна » 2019 » Травень » 21 » День Європи
13:22
День Європи

З 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року. У День Європи мешканці України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.

У нашій країні день Європи святкується вже впродовж 16-ти років.

День Європи для України означає багато чого. Адже наша країна прагне стати повноцінною європейською державою та увійти до Європейського Союзу. День Європи святкується в усіх великих та маленьких містах. Повсюди відбуваються святкові концерти, вистави, іноземці з усіх європейських спільнот, які знаходяться на території України, розповідають українцям про життя у Європі, про історію та культуру інших держав.

17 травня працівники відділу освіти, молоді та спорту взяли участь в урочистостях присвячених цій даті на площі селища. А 18 травня в рамках святкування Дня Європи представники Зачепилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів взяли участь у Хакатоні «Моя європейська громада», який проводився в Харкові Центром розвитку місцевого самоврядування.

Під час проведення Хакатону були опрацьовані кейси щодо створення проекту платформи на базі соціальної мережі для спілкування активної, небайдужої молоді. Також учасники заходу взяли участь у зйомці відеоролику, присвяченому Дню Європи.

Участь у заході взяли Борішко Ю.О. – заступник директора з ВР, Коломієць Б.М. – вчитель інформатики, Бахмат Михайло – учень 8 класу Зачепилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Переглядів: 270 | Додав: dmitriy_bataev | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
http://zachosvitaotg.at.ua/sitemap.xml