Головна » 2018 » Червень » 18 » Оздоровчу кампанію в пришкільних таборах завершено
15:44
Оздоровчу кампанію в пришкільних таборах завершено

         Літньої, веселкової пори канікули для дітей є найулюбленішим часом коли можна по-справжньому відпочити. І поки тривала робота  пришкільних табір відпочинку з денним перебуванням, для всіх вихованців табірної зміни були створені умови  для змістовного, цікавого дозвілля учнів: проведено різноманітні екскурсії та подорожі, інтелектуальні, спортивні, гумористичні, мистецькі, музичні конкурси.

         У цьому році 702 учні  мали змогу відпочити у 3 пришкільних таборах відпочинку з денним перебуванням з 29 травня по 15 червня 2018 року. Дні в таборах відпочинку були насиченими та яскравими.  Для бажаючих покращити свої знання з іноземної мови,  розроблено  програму роботи мовних загонів.

         Щоденна робота цих таборів була побудована на засадах національно-патріотичного виховання школярів. Діти дізнавалися про культурну і духовну спадщину українського народу, співали українські пісні, розповідали вірші, ділилися звичаями й традиціями окремих родин. Під час заходів велика увага приділялася вихованню товариськості, дружби, любові до ближнього, моральних якостей людини.

         Табірна зміна  завершилася святковими урочистостями,   під час  яких було підведено підсумки  оздоровчої кампанії.

Переглядів: 424 | Додав: dmitriy_bataev | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
http://zachosvitaotg.at.ua/sitemap.xml